Hlavní stránka
Klubové oddíly
Sportovní akce
Olympia CUP Grand Prix Seniors Večerní běh Bruntálem Běh o vánočního kapra Mez. halový turnaj žáků O přeborníka OFS Atletika v Castellaranu (Itálie) Reprez. ples sportovců
Další sport. aktivity
Bowling Nohejbal Tenis
Oddíl Aktivní senioři
(aktivní do 30.6.2016)
výpis článků
Fotbalové oddíly
(aktivní do 30.6.2014)
Týdenní aktualizace

Úspěch atletů Olympie v Castellaranu
vydáno dne 14. 06. 2022 (101x přečteno)

Ve dnech 11.-13.června 2022 startovala 18ti členná výprava atletů Olympie Bruntál na jubilejním ročníku městského běhu "La Colline del Secchia" u našeho družebního partnera v italském Castellaranu.
Naši mladí atleti si přivezli 12 medailových umístění ale i mnoho krásných zážitků. "Většina chlapců a děvčat byla poprve v zahraničí a jsem moc rád, že měli možnost poznat italskou kulturu a pohostinost. Vedle závodů měli naši běžci i zastávku u moře a musím našim italským partnerům poděkovat za milé přijetí a péči o celou naši výpravu", zhodnotil pobyt předseda TJ Olympia Bruntál Jan Urban. "Na společném obědě nás přivítal i starosta města Giorgio Zanni a náměstkyně starosty pro kulturu a sport Cassandra Bartolini, kteří předávali poháry a medaile.
Společně s atlety Castellarana jsem oba pozval na náš jubilejní 50.ročník Večerního běhu Bruntálem 10.záři a oba přisíbili účast," zhodnotil setkání Urban, který předal zlatou plaketu TJ Olympia organizátorům běhu a zakladatelům družebních styků Luigi Ruggimu, Rino Bertolinimu, Eugenio Ferrarimu a Giovani Vacondiovi.

( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

Slavnostní zasedání "II.Powiatowa gale Nauki i Sportu" v polském Prudniku
vydáno dne 31. 05. 2022 (123x přečteno)

V pondělí 30. května proběhlo v polském Prudniku slavnostní zasedání "II.Powiatowa gale Nauki i Sportu", kterého se zúčastnila i čtyřčlenná delegace zástupců RS ČUS Bruntál, TJ Olympia a FC Slavoj Olympia Bruntál Jan Urban, Radek Hanel, Jaroslav Šidlák a Vladimír Jedlička.
Starosta powiatu Prudnickeho Radoslaw Roszkowski poděkoval všem účastníkům za dobrou práci s mládeží na úseku školství, kultury a sportu. Také Jan Urban poděkoval za pozvání a spolupráci sportovních organizací a přislíbil pokračování družebních styků v oblasti sportu pro další období.

( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

Blahopřejeme paní Janě Hupkové k jubileu
vydáno dne 19. 04. 2022 (281x přečteno)

Krásného kulatého životního jubilea 80 let se v minulých dnech dožila cvičitelka našeho oddílu rekreačního sportu žen, paní Jana Hupková.
Na výborové schůzi TJ Olympia Bruntál jubilantce poděkoval, předal čestné uznání a dárek, předseda TJ Jan Urban. "Jana celý život zasvětila sportu. Nejen, že sama sportuje, ale věnuje se i veřejnému cvičení a na jejich cvičebních hodinách se vystřídaly stovky cvičenek z Bruntálu i celého okresu. Sama organizuje či pomáhá na různých sportovních akcích. Má už všechny tělovýchovná vyznamenání a moc si její práce vážíme a přejeme jí hodně štěstí, radosti, zdraví a pohody", zhodnotil sportovní karieru vyznamenané Jan Urban. 

( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

Velikonoční turnaj stolních tenistů má vítěze
vydáno dne 19. 04. 2022 (592x přečteno)

V sobotu 16. dubna 2022 uspořádal oddíl stolního tenisu TJ Olympia Bruntál, tradiční "Velikonoční turnaj stolních tenistů".
Vítězství si odváží do Města Albrechtic Lukáš Sopčák, který v turnaji neokusil porážku. Ve čtyřhře zvítězila smíšená dvojice Jeseník/Město Albrechtice Lukáš Veigl se Štěpánem Adamcem. Nejlepší hráči obdrželi poháry.

( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

Dotace ze státního rozpočtu Výzvy 14/2021 Můj klub 2022
vydáno dne 07. 04. 2022 (406x přečteno)

Na základě rozhodnutí Národní sportovní agentury Praha, obdržela naše TJ Olympia Bruntál dotaci ze státního rozpočtu "Výzvy 14/2021 Můj klub 2022" ve výši 84.140,- Kč.

( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

Veronika Mazalová krajskou přebornicí
vydáno dne 05. 04. 2022 (526x přečteno)

V neděli 3. dubna se Veronika Mazalová z Olympie Bruntál  zúčastnila KP mládeže kategorie U 19.
V nasazovacím žebříčku jí patřilo 2. místo za Lenkou Glückovou z Mor. Berouna, která hraje v této kategorii již poslední rok. Protože se ve vyřazovacích bojích( účast 13-ti děvčat) nekonalo žádné překvapení, narazily na sebe Veronika s Lenkou až ve finále. Zápas to byl velmi pohledný, plný útočného stolního tenisu.

( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

Premiéra Veroniky Mazalové na MR ČR dospělých
vydáno dne 02. 04. 2022 (425x přečteno)

V Kutné Hoře ve dnech 25.-27.3. 2022 proběhlo Mistrovství republiky ČR dospělých ve stolním tenise. Poprvé se  nominovala i hráčka TJ Olympie Bruntál Veronika Mazalová a zahrála si kvalifikaci.
Hrálo se ve skupinách po 3 hráčkách,do dalších kvalifikačních bojů postupovala vždy jen první ze skupiny. Veronika byla nasazena jako dvojka, jeden zápas vyhrála, s nasazenou jedničkou však prohrála a do dalších bojů nepostoupila.

( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

První společný atletický trénink rodičů s dětmi
vydáno dne 11. 03. 2022 (411x přečteno)

První společný trénink atletického oddílu TJ Olympia Bruntál rodičů s dětmi proběhl v pondělí 21.2.2022 v tělocvičně 1.ZŠ v Bruntále.
Na trénink se dostavilo celkem 22 rodin, na úvod tréninku jsme rodiče a jejich ratolesti seznámili s průběhem tréninku a každé rodině přidělili číslo, pro následné snadnější rozdělení do skupinek.

( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

Premiéra Veroniky Mazalové v extralize
vydáno dne 23. 02. 2022 (403x přečteno)

Naše Veronika Mazalová hostuje již dva roky v soutěži družstev za SK Přerov. Zde hraje 3. nejvyšší soutěž ve stolním tenise 2. ligu.
První rok byla liga přerušena po prvním kole. Letošní ročník začal na podzim 2021.
Veronika hraje pravidelně a udržuje si vysokou úspěšnost přes 80% a pokusí se s kolegyněmi tuto soutěž vyhrát a postoupit do 1. ligy.
Na počátku února o Veroniku projevil zájem extraligový klub El Nino Praha s nabídkou, zda by si nechtěla zkusit zahrát extraligu. Po souhlasu našeho oddílu, jí byl schválen střídavý start a poprvé si zahrála naši nejvyšší soutěž v Havířově. Sama říká, že je překvapená tím, jak velký je herní rozdíl mezi extraligou a 2. ligou, ale je za tu možnost vděčná a povzbudilo jí to k dalšímu trénování.

( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

Naši atleti na MMaS v hale
vydáno dne 16. 02. 2022 (363x přečteno)

Mistrovství Moravy a Slezska v hale
Počátkem února se konalo v atletické hale v Ostravě mistrovství Moravy a Slezska, kde se účastnili nejlepší atleti a atletky Moravskoslezského, Olomouckého, Jihomoravského a Zlínského kraje. Z důvodu karantény a nemocnosti jsme tentokrát měli o něco menší účast, než na krajském přeboru, přesto naši atleti opětovně předvedli velkou bojovnost, pěkné výkony a vylepšení osobních rekordů.

( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

Naši atleti na 1.kole Porubského běžeckého poháru
vydáno dne 15. 02. 2022 (273x přečteno)

1.kolo Porubského běžeckého poháru
Naši mladí běžci se rozhodli účastnit běžeckého seriálu pro mladé atlety ve věku od 6 do 15 let, který organizuje atletický oddíl Atletika Poruba. Jedná se o seriál čtyř závodů, kdy jsou závodníci hodnoceni jak v rámci jednotlivých kol, tak zároveň podle pořadí v jednotlivých kolech získávají body do celkového seriálu. Získané body se sčítají a následně se určí pořadí celého seriálu. První kolo se konalo na dráze atletického areálu ZŠ Porubská v Ostravě.

( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

Atleti mají čtyři medaile z haly
vydáno dne 14. 02. 2022 (534x přečteno)

Čtyři medaile a osobní rekordy z krajského přeboru MSK
Po roční pauze způsobenou koronavirovou pandemií jsme všichni uvítali, že v hale zase můžeme  závodit. Krajský přebor Moravskoslezského kraje byl rozdělen do tří dnů, nejprve se v pátek 14.1.20022 konal přebor mladšího žactva, v sobotu 15.1. starší žactvo a v neděli dorost, junioři a dospělí. Z haly si naši atleti domů odvezli čtyři medaile a všichni si vylepšili své osobní rekordy, všem moc gratulujeme.

( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

Krajské přebory dospělých ve stolním tenise pro r. 2022
vydáno dne 01. 02. 2022 (505x přečteno)

Veronika Mazalová druhá a dvakrát třetí.
V sobotu 22. ledna 2022 proběhly v Postřelmově krajské přebory dospělých ve stolním tenise. Z našeho oddílu TJ Olympia Bruntál startovala na přeborech dorostenka Veronika Mazalová. Přeboru se zúčastnilo 11 žen, které byly rozděleny do tří skupin. Veronika svou skupinu vyhrála a poté v boji o postup mezi poslední čtyři porazila Kristýnou Slavíkovou z Vrbna 3:2. V semifinále se utkala naše hráčka s Jarmilou Veiglovou z Horního Města, bývalou hráčkou TJ Olympia.

( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

index | 1-15 | následující | Celkem 1785 článků

Partneři

 

Národní sportovní agentura

 


 

 


 

Moravskoslezský kraj

 


 

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

 


 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

www.msmt.cz

 


 

Oficiální stránky města Bruntál

Oficiální stránky města Bruntál www.mubruntal.cz

 

Základní informacesídlo
TJ Olympia Bruntál
Zahradní 1, 79201 Bruntál

registrace
zapsán u rejstříkového soudu v Ostravě pod číslem L 12490

číslo účtu
KB Bruntál
35-7112620257/0100

IČO
63024497

kontakt
Předseda TJ - JAN URBAN
mobil: 420/606 840 173
e-mail: cusbruntal@seznam.cz

Kde nás najdete

Rezervace UT3G
Rozpis rezervace hřiště umělá tráva 3G
(Staroměstská ul., Bruntál)


(r. 2022)
Aktuality
13.09.2017:
Financování sportu z České olympijské nadace - Informace pro rodiče
Náhodná fotografie
Turnaj ve florbalu - 20
Foto: František Kučera
zobrazení: 583
známka: 0

SPORTOVNÍ ODKAZY


www.fcsobruntal.cz


Regionální sdružení
ČUS Bruntál

www.cusbruntal.czwww.sportbruntal.czwww.fotbaloveturnajezen.
webnode.cz

www.hotelslezan.cz©2005 TJ Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení TJ Olympia Bruntál, z.s.

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.