Hlavní stránka
Klubové oddíly
Sportovní akce
Olympia CUP Grand Prix Seniors Večerní běh Bruntálem Běh o vánočního kapra Mez. halový turnaj žáků O přeborníka OFS Atletika v Castellaranu (Itálie) Reprez. ples sportovců
Další sport. aktivity
Bowling Nohejbal Tenis
Oddíl Aktivní senioři
(aktivní do 30.6.2016)
výpis článků
Fotbalové oddíly
(aktivní do 30.6.2014)

Úspěšný vstup do nové sezóny 2023/2024
vydáno dne 19. 09. 2023 (26x přečteno)

Úspěšně vstoupila do nové sezony stolní tenistka TJ Olympia Bruntál Veronika Mazalová. Bylo to 9. září v Praze na 1. republikovém bodovacím turnaji mládeže a Veronika startovala v kategorii U 19.
Turnaj začala velmi dobře, když ve své čtyřčlenné skupině porazila v prvním zápase Jaroňovou ze  Sparty Praha poměrem 3: 0. V dalším zápase však nečekaně prohrála 1: 3 s Janků z Lomnice. Poslední zápas ve skupině prohrála 1: 3. se  Ščibranyovou z Havířova. Protože Jaroňová zvítězila nad Janků, měla děvčata na 2.- 4. místě po jednom vítězství. Nakonec se z postupu radovala nejlepším poměrem setů Veronika. V osmifinále sehrála těžký zápas s Maurerovou z Kladna, kterou porazila 3: 2 a postoupila do  čtvrfinále. Tam již nestačila na turnajovou jedničku Bártovou z TJ Hradec Hrálové a zápas prohrála 1:3. Tím obsadila  krásné 5.- 8. místo.
Blahopřejeme a přejeme hodně úspěchů v nové sezóně. (km,ju)

( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

Tenisový turnaj čtyřher mužů nad 100 let se vydařil
vydáno dne 28. 08. 2023 (70x přečteno)

Devátý ročník tenisového turnaje čtyřher mužů nad 100 let uspořádal v sobotu 26. srpna 2023 oddíl Českého svazu rekreačního sportu TJ Olympia Bruntál.
Na tenisovém kurtu 1.ZŠ Bruntál startovalo celkem šest dvojic. Hrálo se systém každý s každým na jeden set. Vítězem turnaje se stala dvojice Luboš Foltýn-Přemek Píca, která vyhrála všechna utkání a získala 5 bodů. Na 2. místě s jednou porážkou skončila dvojice David Barusel-Jan Jedlička. Vyrovnané pořadí bylo na 3.-5. místě kdy o pořadí muselo rozhodnout skore gemů, protože tři družstva získala dvě vítězství. Z třetího místa se nakonec radovala dvojice Josef Krajčovič-Jiří Czakan, čtvrtí skončili Milan Škultéty-Vlastimil Kočař a pátí Ondřej Gánovský-Pavel Hupka. Šestou příčku obsadila bez vítězství dvojice Jan Urban-Milan Machů. Akce se moc vydařila a všechna družstva obdržela ceny. (ju)( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

Finanční podpora Večerního běhu Bruntálem
vydáno dne 28. 07. 2023 (220x přečteno)

Moravskoslezský kraj i Město Bruntál přispějí na uspořádání letošního 51.ročníku Večerního běhu Bruntálem, který uspořádá TJ Olympia Bruntál, a bude se konat na náměstí Míru v Bruntále v sobotu 7.října 2023.
Z rozpočtu MSK v dotačním programu "Podpora významných sportovních akcí v MSK pro rok 2023" se jedná o částku 40.000,- Kč. Tato akce je podpořena i městem Bruntál, které se bude podílet částkou 20.000,- Kč.
(ju)

( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

Tělovýchovné vyznamenání pro Radka Hanela
vydáno dne 24. 07. 2023 (70x přečteno)

U příležitosti významného životního jubilea udělil VV ČUS Praha "Čestné uznání ČUS" za významný a vyjímečný přinos k rozvoji sportu Radku Hanelovi z TJ Široká Niva, jako poděkování za dlouholetou funkcionářskou činnost v oblasti tělovýchovy a sportu v okrese.
Jmenovaný pracuje mnoho let ve funkci sekretáře TJ Široká Niva, je členem VV RS ČUS v Bruntále, předsedou hospodářské komise OFS Bruntál a člen výboru TJ Olympia Bruntál. Čestné uznaní předal Radku Hanelovi manažer RS ČUS v Bruntále Jan Urban. Blahopřejeme. ( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

Tradiční letní setkání atletů
vydáno dne 17. 07. 2023 (98x přečteno)

Tradiční letní tenisové setkání bývalých atletů Slavoje - později Olympie Bruntál a jejich příznivců, se uskutečnilo v sobotu 15.července ve sportovním areálu ve Starém Městě u Bruntálu.
Bylo veliké horko a tak turnaj se tentokrát nehrál. Hrál se tak jen přátelský tenis čtyřher, vyprávěli se historky, proběhlo fotografování. Skvělé občerstvení připravili manželé Šestákovi a drahé polovičky bývalých atletů. Z Austrálie dorazila na setkání Barbora Fišarová, z Rakouska trochu později zase Pavel Podola. Akce se moc vydařila a byl dohodnut termín setkání v roce 2024, které bude opět druhou červencovou sobotu.(ju)( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

​Urban šestý na tenisovém turnaji v Jedlí
vydáno dne 10. 07. 2023 (112x přečteno)

Jan Urban z oddílu rekreačního sportu TJ Olympia Bruntál obsadil společně se Standou Malým, 6.místo na 9.ročníku již tradičního tenisového turnaje čtyřher, který se konal 5.července 2023 v Jedlí (okr.Šumperk).
Na turnaji startovalo 10 dvojic, hrálo se ve dvou skupinách na jeden set do šesti, a hráči se do dvojic losují. Počasí tenistům přálo, pro všechny účastníky byly připraveny pěkné ceny. Zvítězila domácí dvojice Zdeněk Krňávek ml., Lukáš Pospíšil.( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

Uznání pro předsedu TJ Olympia Bruntál
vydáno dne 03. 07. 2023 (86x přečteno)

Zlatý odznak zamířil do Bruntálu

V průběhu červnové porady zástupců sportovních klubů a tělovýchovných jednot předali představitelé České unie sportu ocenění v podobě zlatého odznaku ČUS a děkovného dopisu Janu URBANOVI z okresního sdružení ČUS v Bruntále.
Ten se agendě týkající se sportu a pomoci klubů v terénu věnuje od 1.července 1973, kdy nastoupil jako metodik Okresního výboru ČSTV v Bruntále dodnes. Ve své obětavé funkcionářské práci pro sport tak pracuje nepřetržítě 50 let. "Jsme hrdi, že v naší organizaci máme takové nadšence, kteří dlouhodobě pomáhají rozvoji sportu. Právě na těchto lidech sport stojí," ocenil činnost Jana Urbana předseda ČUS Miroslav Jansta. (zčus)


Foto : Předseda ČUS Miroslav Jansta a místopředseda ČUS Marek Hájek předávají zlatý odznak ČUS Janu Urbanovi.(foto archiv ČUS)


( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

index | 1-10 | následující | Celkem 1842 článků

Partneři

 

Národní sportovní agentura

 


 

 


 

Moravskoslezský kraj

 


 

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

 


 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

www.msmt.cz

 


 

Oficiální stránky města Bruntál

Oficiální stránky města Bruntál www.mubruntal.cz

 

Základní informacesídlo
TJ Olympia Bruntál
Zahradní 1, 79201 Bruntál

registrace
zapsán u rejstříkového soudu v Ostravě pod číslem L 12490

číslo účtu
KB Bruntál
35-7112620257/0100

IČO
63024497

kontakt
Předseda TJ - JAN URBAN
mobil: 420/606 840 173
e-mail: cusbruntal@seznam.cz

Kde nás najdete

Rezervace UT3G
Umělá tráva 3G
(Staroměstská ul., Bruntál)Rezervace
od 1.1.2023 na www.mfks.reservanto.cz

Aktuality
13.09.2017:
Financování sportu z České olympijské nadace - Informace pro rodiče
Náhodná fotografie
XIX.ročník Mezinárodního halového turnaje mladších žáků v kopané - 60
Foto: František Kučera
zobrazení: 833
známka: 0

SPORTOVNÍ ODKAZYRegionální sdružení
ČUS Bruntál

www.cusbruntal.czwww.sportbruntal.czwww.fotbaloveturnajezen.
webnode.cz

www.hotelslezan.cz

www.northman.cz©2005 TJ Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení TJ Olympia Bruntál, z.s.

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.