Hlavní stránka
Klubové oddíly
Sportovní akce
Olympia CUP Grand Prix Seniors Večerní běh Bruntálem Běh o vánočního kapra Mez. halový turnaj žáků O přeborníka OFS Atletika v Castellaranu (Itálie) Reprez. ples sportovců
Další sport. aktivity
Bowling Nohejbal Tenis
Oddíl Aktivní senioři
(aktivní do 30.6.2016)
výpis článků
Fotbalové oddíly
(aktivní do 30.6.2014)
Týdenní aktualizace
ČLÁNKY
23.09.2022
Naše atletická minipřípravka třetí

22.09.2022
Poděkování organizátorům Večerních běhů Bruntálem

21.09.2022
Polar.cz: 50.Večerní běh Bruntálem v televizi POLAR

Ceskatelevize.cz: Večerní běh BruntálemČestný odznak ČUS Josefu Krajčovičovi
vydáno dne 29. 08. 2022 (110x přečteno)

V těchto dnech se dožívá krásného životního jubilea člen výboru FCSO, vedoucí mužstva mužů a člen OFS Bruntál Josef Krajčovič. Na návrh FCSO Bruntál mu výkonný výbor České unie sportu Praha udělil Čestný odznak České unie sportu za významný a vyjímečný přínos k rozvoji sportu v České republice.
Čestný odznak předal oslavenci v neděli, před začátkem divizního fotbalového utkání FCSO Bruntál s Bohumínem, manažer Regionálního sdružení České unie sportu v Bruntále Jan Urban. Dres se "šedesátkou" a dárky předal oslavenci také zástupce FCSO Tomáš Němec a kapitán mužstva Ondřej Kušnír. Blahopřejeme. (ju)

( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

Tenisový turnaj atletů
vydáno dne 18. 07. 2022 (233x přečteno)

V sobotu 16.července 2022 proběhl na tenisovém kurtu ve Starém Městě, tenisový turnaj bývalých atletů TJ Olympia Bruntál.
Ten perfektně připravili manželé Šestákovi. Na programu byly čtyřhry, ve kterých nastoupilo 5 dvojic, a hrálo se na jeden set do šesti, každý s každým. V zajímavých a vyrovnaných zápasech nakonec zvítězila dvojice Milan Drobňák-Jan Urban. Na 2.-3.místě skončila dvojice Mezulianík Josef-Mezuliánik Zdeněk a Fišara Vladimír-Korch Martin, na 4.místě Čapek Jiří-Mezuliáník Lukáš a na 5.místě Šesták Radim-Sotolář Josef. Vyvrcholením turnaje byl společenský večer v restaurace "U Čagana". Zde se hodnotilo a vzpomínalo na atletické začátky a zážitky ze závodů i z dlouhé historie atletů TJ Slavoj a Olympia. Účastníci se dohodli na uspořádání turnaje i v příštím roce.(ju) 

( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

Urban čtvrtý na tenisovém turnaji v Jedlí
vydáno dne 07. 07. 2022 (353x přečteno)

Již 14.ročník tenisového turnaje uspořádal v úterý 5.července 2022 tenisový oddíl Sokola Jedlí. Za deštivého počasí startovalo na turnaji 8 dvojic, které se losovaly. Hrálo se na jeden set.
Zástupce našeho oddílu ČSRS Jan Urban obsadil ve svém rodišti společně s Lukášem Pospíšilem 4.místo se ziskem 10 bodů za pět výher.
Turnaj byl velmi vyrovnaný. Vždyť hned tři dvojice měly 10 bodů a vyrovnané vzájemné zápasy, a tak o pořadí na 2.-4.místě rozhodovalo skore gamů.
Pro všechny účastníky turnaje byly připraveny hodnotné ceny a bohaté občerstvení.

( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

Úspěch atletů Olympie v Castellaranu
vydáno dne 14. 06. 2022 (435x přečteno)

Ve dnech 11.-13.června 2022 startovala 18ti členná výprava atletů Olympie Bruntál na jubilejním ročníku městského běhu "La Colline del Secchia" u našeho družebního partnera v italském Castellaranu.
Naši mladí atleti si přivezli 12 medailových umístění ale i mnoho krásných zážitků. "Většina chlapců a děvčat byla poprve v zahraničí a jsem moc rád, že měli možnost poznat italskou kulturu a pohostinost. Vedle závodů měli naši běžci i zastávku u moře a musím našim italským partnerům poděkovat za milé přijetí a péči o celou naši výpravu", zhodnotil pobyt předseda TJ Olympia Bruntál Jan Urban. "Na společném obědě nás přivítal i starosta města Giorgio Zanni a náměstkyně starosty pro kulturu a sport Cassandra Bartolini, kteří předávali poháry a medaile.
Společně s atlety Castellarana jsem oba pozval na náš jubilejní 50.ročník Večerního běhu Bruntálem 10.záři a oba přisíbili účast," zhodnotil setkání Urban, který předal zlatou plaketu TJ Olympia organizátorům běhu a zakladatelům družebních styků Luigi Ruggimu, Rino Bertolinimu, Eugenio Ferrarimu a Giovani Vacondiovi.

( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

Slavnostní zasedání "II.Powiatowa gale Nauki i Sportu" v polském Prudniku
vydáno dne 31. 05. 2022 (550x přečteno)

V pondělí 30. května proběhlo v polském Prudniku slavnostní zasedání "II.Powiatowa gale Nauki i Sportu", kterého se zúčastnila i čtyřčlenná delegace zástupců RS ČUS Bruntál, TJ Olympia a FC Slavoj Olympia Bruntál Jan Urban, Radek Hanel, Jaroslav Šidlák a Vladimír Jedlička.
Starosta powiatu Prudnickeho Radoslaw Roszkowski poděkoval všem účastníkům za dobrou práci s mládeží na úseku školství, kultury a sportu. Také Jan Urban poděkoval za pozvání a spolupráci sportovních organizací a přislíbil pokračování družebních styků v oblasti sportu pro další období.

( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

Blahopřejeme paní Janě Hupkové k jubileu
vydáno dne 19. 04. 2022 (715x přečteno)

Krásného kulatého životního jubilea 80 let se v minulých dnech dožila cvičitelka našeho oddílu rekreačního sportu žen, paní Jana Hupková.
Na výborové schůzi TJ Olympia Bruntál jubilantce poděkoval, předal čestné uznání a dárek, předseda TJ Jan Urban. "Jana celý život zasvětila sportu. Nejen, že sama sportuje, ale věnuje se i veřejnému cvičení a na jejich cvičebních hodinách se vystřídaly stovky cvičenek z Bruntálu i celého okresu. Sama organizuje či pomáhá na různých sportovních akcích. Má už všechny tělovýchovná vyznamenání a moc si její práce vážíme a přejeme jí hodně štěstí, radosti, zdraví a pohody", zhodnotil sportovní karieru vyznamenané Jan Urban. 

( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

Velikonoční turnaj stolních tenistů má vítěze
vydáno dne 19. 04. 2022 (1123x přečteno)

V sobotu 16. dubna 2022 uspořádal oddíl stolního tenisu TJ Olympia Bruntál, tradiční "Velikonoční turnaj stolních tenistů".
Vítězství si odváží do Města Albrechtic Lukáš Sopčák, který v turnaji neokusil porážku. Ve čtyřhře zvítězila smíšená dvojice Jeseník/Město Albrechtice Lukáš Veigl se Štěpánem Adamcem. Nejlepší hráči obdrželi poháry.

( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

Dotace ze státního rozpočtu Výzvy 14/2021 Můj klub 2022
vydáno dne 07. 04. 2022 (801x přečteno)

Na základě rozhodnutí Národní sportovní agentury Praha, obdržela naše TJ Olympia Bruntál dotaci ze státního rozpočtu "Výzvy 14/2021 Můj klub 2022" ve výši 84.140,- Kč.

( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

Veronika Mazalová krajskou přebornicí
vydáno dne 05. 04. 2022 (788x přečteno)

V neděli 3. dubna se Veronika Mazalová z Olympie Bruntál  zúčastnila KP mládeže kategorie U 19.
V nasazovacím žebříčku jí patřilo 2. místo za Lenkou Glückovou z Mor. Berouna, která hraje v této kategorii již poslední rok. Protože se ve vyřazovacích bojích( účast 13-ti děvčat) nekonalo žádné překvapení, narazily na sebe Veronika s Lenkou až ve finále. Zápas to byl velmi pohledný, plný útočného stolního tenisu.

( přečíst celý článek | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ )

index | 11-20 | předchozí | následující | Celkem 1799 článků

Partneři

 

Národní sportovní agentura

 


 

 


 

Moravskoslezský kraj

 


 

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

 


 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

www.msmt.cz

 


 

Oficiální stránky města Bruntál

Oficiální stránky města Bruntál www.mubruntal.cz

 

Základní informacesídlo
TJ Olympia Bruntál
Zahradní 1, 79201 Bruntál

registrace
zapsán u rejstříkového soudu v Ostravě pod číslem L 12490

číslo účtu
KB Bruntál
35-7112620257/0100

IČO
63024497

kontakt
Předseda TJ - JAN URBAN
mobil: 420/606 840 173
e-mail: cusbruntal@seznam.cz

Kde nás najdete

Rezervace UT3G
Rozpis rezervace hřiště umělá tráva 3G
(Staroměstská ul., Bruntál)


(r. 2022)
Aktuality
13.09.2017:
Financování sportu z České olympijské nadace - Informace pro rodiče
Náhodná fotografie
42. ročník MVBB - 4
Foto: Radek Kupka
zobrazení: 980
známka: 0

SPORTOVNÍ ODKAZY


www.fcsobruntal.cz


Regionální sdružení
ČUS Bruntál

www.cusbruntal.czwww.sportbruntal.czwww.fotbaloveturnajezen.
webnode.cz

www.hotelslezan.czwww.northman.cz©2005 TJ Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení TJ Olympia Bruntál, z.s.

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.