Hlavní stránka
Klubové oddíly
Sportovní akce
Olympia CUP Grand Prix Seniors Večerní běh Bruntálem Běh o vánočního kapra Mez. halový turnaj žáků O přeborníka OFS Atletika v Castellaranu (Itálie) Reprez. ples sportovců
Další sport. aktivity
Bowling Nohejbal Tenis
Oddíl Aktivní senioři
(aktivní do 30.6.2016)
výpis článků
Fotbalové oddíly
(aktivní do 30.6.2014)
Ladies Olympia Bruntál – předposlední kolo podzimní části sezóny
vydáno dne 03. 11. 2013 (2505x přečteno)

Ladies Olympia Bruntál – předposlední kolo podzimní části sezóny
V sobotu 2. listopadu 2013 vyrazilo družstvo starších a mladších žákyň TJ Olympia Bruntál do Kunovic u Uherského Hradiště, kde jsme sehrály poslední venkovní zápasy podzimní části sezóny 2013/2014 1. Moravské ligy starších a mladších žákyň proti týmům 1. FC Slovácko.

Starší žákyně

Nejdříve odehrály svůj zápas starší žákyně. Soupeř nenastupoval v nejsilnější sestavě, přesto byl v tomto zápase jasným favoritem. Zápas začal převahou hráček Slovácka, kterým se však nedařilo zakončit. Jejich první gól, který padl v 5. minutě, nebyl uznán kvůli ofsajdu. Svou převahu Slovácko zúročilo dvěma brankami, které padly v 10. a 15. minutě zápasu, kdy se projevil jejich důraz před naší brankou. Našim děvčatům se podařilo v 1. poločase několikrát dostat do rychlého protiútoku, bohužel jsme se nedostaly do zakončení. Poločas tedy skončil výsledkem 2:0.
Druhý poločas měl velmi podobný průběh, kdy hráčky Slovácka kombinovaly na naší polovině a my jsme se dostávaly jen do rychlých protiútoků, když soupeřova obrana několikrát zaspala na půlící čáře. Se všemi těmito „šancemi“ si však poradily vracející se obránkyně nebo brankářka. Slovácko dokázalo přidat v polovině poločasu třetí branku a v samotném závěru zápasu další gól, kterým bylo uzavřeno skóre na výsledných 4:0. Ze zápasu si však odnášíme příjemný pocit, že pokud budeme plnit pokyny trenérů, tak dokážeme držet krok i s takovým soupeřem.

Konečný výsledek: 1. FC Slovácko – TJ Olympia Bruntál 4:0 (2:0)

Mladší žákyně

Další zápas, ve kterém se utkaly mladší žákyně, sliboval mnohem vyrovnanější souboj, protože boje v této kategorii jsou letos hodně vyrovnané. Od samého začátku se hra přelévala z jedné strany na druhou a dlouho setrvával bezbrankový stav, protože se nedokázal nikdo prosadit. Přibližně v 18. minut se dostalo Slovácko do přečíslení před naší brankou a podařilo se jim vstřelit úvodní branku zápasu. V rozmezí příštích 5-ti minut soupeř přidal další 2 góly, když nás přečíslil před naší brankou a nám se nepodařilo uklidit míč do bezpečí. Poločas tedy skončil výsledkem 3:0 v náš neprospěch.
Do druhého poločasu vstoupily naše děvčata s jasnými pokyny, že je třeba změnit přístup a hru zejména ve středu hřiště, zároveň došlo k malé změně v sestavě. Vlastně celý druhý poločas odehrával na polovině soupeře, nám se však nedařilo vstřelit kontaktní branku. Navíc soupeř udeřil znovu a z rychlého protiútoku se mu podařilo odskočit na rozdíl 4 branek. Nám se podařilo výsledek korigovat na konečných 4:1 až 3 minuty před koncem zápasu, když krásnou střelou skórovala Anička Pušková. Bohužel, tentokrát jsme prohrály, i když obraz hry takovému výsledku nenasvědčoval. Soupeře několikrát podržela výborná brankářka a nám se podařilo snížit až v samém závěru zápasu. Kdybychom vstřelily kontaktní branku dříve, tak by celý zápas možná vypadal jinak. Potvrdilo se, že v této sezóně jsou všechny týmy velmi vyrovnané a nikdo se nemůže být dopředu jistý výsledkem.

Konečný výsledek: 1. FC Slovácko – TJ Olympia Bruntál 4:1 (3:0

Rádi bychom pozvali všechny příznivce mládežnického fotbalu na příští zápas, který bude zároveň ukončením podzimní části sezóny 1. Moravské ligy starších a mladších žákyň, a ve kterém se utkáme v neděli 10. listopadu 2013 s družstvem FC Baník Ostrava.

 


( ZPĚT | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ | tisk | zdroj: Tomáš Balint ):: zobrazit všechny související články ::

Partneři

 

Národní sportovní agentura

 


 

 


 

Moravskoslezský kraj

 


 

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

 


 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

www.msmt.cz

 


 

Oficiální stránky města Bruntál

Oficiální stránky města Bruntál www.mubruntal.cz

 

Základní informacesídlo
TJ Olympia Bruntál
Zahradní 1, 79201 Bruntál

registrace
zapsán u rejstříkového soudu v Ostravě pod číslem L 12490

číslo účtu
KB Bruntál
35-7112620257/0100

IČO
63024497

kontakt
Předseda TJ - JAN URBAN
mobil: 420/606 840 173
e-mail: cusbruntal@seznam.cz

Kde nás najdete

Rezervace UT3G
Rozpis rezervace hřiště umělá tráva 3G
(Staroměstská ul., Bruntál)


(r. 2020)
Aktuality
13.09.2017:
Financování sportu z České olympijské nadace - Informace pro rodiče
Náhodná fotografie
VBB 2017 - 125
foto: František Kučera
zobrazení: 369
známka: 0

SPORTOVNÍ ODKAZY


www.fcsobruntal.cz


Regionální sdružení
ČUS Bruntál

www.cusbruntal.czwww.sportbruntal.czwww.fotbaloveturnajezen.
webnode.cz

www.hotelslezan.cz©2005 TJ Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení TJ Olympia Bruntál, z.s.

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.