Hlavní stránka
Klubové oddíly
Sportovní akce
Olympia CUP Grand Prix Seniors Večerní běh Bruntálem Běh o vánočního kapra Mez. halový turnaj žáků O přeborníka OFS Atletika v Castellaranu (Itálie) Reprez. ples sportovců
Další sport. aktivity
Bowling Nohejbal Tenis
Oddíl Aktivní senioři
(aktivní do 30.6.2016)
výpis článků
Fotbalové oddíly
(aktivní do 30.6.2014)
Žákyně Olympia Bruntál – poslední zápasy podzimní části sezóny
vydáno dne 18. 11. 2013 (2921x přečteno)

Žákyně Olympia Bruntál – poslední zápasy podzimní části sezóny
V neděli 10. listopadu 2013 odehrály žákyně TJ Olympia Bruntál své poslední mistrovské zápasy podzimní části sezóny na domácí půdě proti družstvům FC Baník Ostrava. Zápasy se odehrály za slunečného, ale chladného počasí na UMT stadionu v Bruntále.

Starší žákyně
Jako vždy začínaly svůj zápas starší žákyně proti družstvu, které bylo velmi dobře fyzicky a herně připraveno, přesto se děvčata soupeře nezalekly a nepouštěly jej k žádným větším šancím. Dokonce se samy v prvním poločase dostaly do pěkných příležitostí, bohužel se nám však nepodařilo zakončit. Soupeř se poprvé prosadil z pěkné akce ve 20. minutě a poločasové skóre 0:2 uzavřel brankou ve 32. minutě.
Ve druhém poločasu děvčata Baníku viditelně přidaly a vytvářely si více brankových příležitostí a dvěma brankami v rozmezí 3 minut (51. a 53. minuta) uzavřel konečné skóre na 0:4. Naše děvčata přesto zaslouží pochvalu za předvedený výkon. Jejich hra se celý podzim zlepšovala a my můžeme jen doufat, že pokud se nám podaří tým rozšířit, tak budeme schopni některé ze soupeřů alespoň potrápit.

Konečný výsledek:
TJ Olympia Bruntál – FC Baník Ostrava 0:4 (0:2)

 


Mladší žákyně
Další zápas, ve kterém se utkaly mladší žákyně, přinesl v prvním poločase velmi vyrovnaný fotbal. Ujaly jsme se vedení brankou ze 3. minuty, na kterou soupeř reagoval vyrovnáním v 10. minutě. V silném protivětru se nám s blížícím koncem prvního poločasu přestávalo dařit dostat se před branku soupeře a naše brankářka musela několikrát hasit zaváhání obrany, přesto jsme to byly my, kdo se v samém závěru dostal do obrovské šance, kterou obrana Baníku musela vyřešit faulem. Nařízený pokutový kop nadvakrát proměnila Anička Pušková. V poslední minutě prvního poločasu se velmi podobná situace opakovala i na druhé straně hřiště a soupeř vyrovnal na 2:2 také z penalty.
Druhý poločas jsme hrály s větrem a postupně jsme začínaly soupeře přehrávat. Po 10-ti minutách jsme přidaly třetí branku po pěkné střele z dálky. V dalších minutách jsme dokázaly vsítit ještě další 3 góly a zápas tak jednoznačně vyhrály vysoko 6:2. Přesto to nebyl jednoduchý zápas a soupeř zaslouží pochvalu zejména za výkon v prvním poločase.

Konečný výsledek:
TJ Olympia Bruntál – FC Baník Ostrava 6:2 (2:2)


Podzimní část sezóny je za námi a děvčata čeká do konce roku několik halových turnajů, ze kterých přineseme podrobné informace po jejich ukončení.


( ZPĚT | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ | tisk | zdroj: Tomáš Balint )


FOTOGALERIE: archív: oddíl mladších žákyň

Mladší žákyně fotbalu


:: zobrazit všechny související články ::

Partneři

 

Národní sportovní agentura

 


 

 


 

Moravskoslezský kraj

 


 

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

 


 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

www.msmt.cz

 


 

Oficiální stránky města Bruntál

Oficiální stránky města Bruntál www.mubruntal.cz

 

Základní informacesídlo
TJ Olympia Bruntál
Zahradní 1, 79201 Bruntál

registrace
zapsán u rejstříkového soudu v Ostravě pod číslem L 12490

číslo účtu
KB Bruntál
35-7112620257/0100

IČO
63024497

kontakt
Předseda TJ - JAN URBAN
mobil: 420/606 840 173
e-mail: cusbruntal@seznam.cz

Kde nás najdete

Rezervace UT3G
Rozpis rezervace hřiště umělá tráva 3G
(Staroměstská ul., Bruntál)


(r. 2020)
Aktuality
13.09.2017:
Financování sportu z České olympijské nadace - Informace pro rodiče
Náhodná fotografie
17.06.2016 - Večerní běh Bruntálem 2016 - 94
foto: František Kučera
zobrazení: 429
známka: 0

SPORTOVNÍ ODKAZY


www.fcsobruntal.cz


Regionální sdružení
ČUS Bruntál

www.cusbruntal.czwww.sportbruntal.czwww.fotbaloveturnajezen.
webnode.cz

www.hotelslezan.cz©2005 TJ Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení TJ Olympia Bruntál, z.s.

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.