Hlavní stránka
Klubové oddíly
Sportovní akce
Olympia CUP Grand Prix Seniors Večerní běh Bruntálem Běh o vánočního kapra Mez. halový turnaj žáků O přeborníka OFS Atletika v Castellaranu (Itálie) Reprez. ples sportovců
Další sport. aktivity
Bowling Nohejbal Tenis
Oddíl Aktivní senioři
(aktivní do 30.6.2016)
výpis článků
Fotbalové oddíly
(aktivní do 30.6.2014)
Colline del Secchia – Castellarano
vydáno dne 15. 06. 2018 (1911x přečteno)

Ve dnech 8.-11.6.2018 se poměrně početná skupina běžců z TJ Olympia Bruntál zúčastnila tradičního závodu v italském Castellaranu.
Tento závod je mezi našimi závodníky velmi oblíbený vzhledem ke skvělé atmosféře závodu, vynikajícímu servisu našich italských přátel a samozřejmě v neposlední řadě i výbornými výsledky, které tam naši závodníci dosahují.  Z tohoto závodu i celého zájezdu přijíždějí děti domů nadšené a namotivované k dalšímu sportování.

V dětských a mládežnických kategoriích jsme měli 11členné zastoupení a v hlavního závodu na 10 km se zúčastnili dva běžci Filip Zátopek a bývalá naše běžkyně (nyní z důvodu studia běhající za SSK Vítkovice) Barbora Šestáková.
Z jedenácti mladých atletů a atletek se na stupně vítězů postavilo celkem 10 z nich, což nelze hodnotit jinak, než se jedná o vynikající výsledek.
V kategorii benjamínků dívek zvítězila Rozárka Ručková a na stupně vítězů ji doprovodila na druhém místě Nelinka Pavlicová a třetí Terezka Stonáčková, ve stejné kategorii chlapců skončil na druhém místě Vítek Kocián a na třetím místě Kryštof Mikula. O kategorii výše v kategorii přípravka dívky se na stupínek nejvyšší postavila Viktorka Kociánová. V kategorii mladších žákyň skončila Barča Trefilová na druhém místě a v kategorii mladších žáků díky strhujícímu finiši jednoho z italských běžců uteklo o prsa vítězství našemu Daliborovi Dvořákovi a doběhl si pro těžce vybojovanou stříbrnou medaili. V kategorii starších žákyň suverénně zvítězila Sára Navrátiilová a druhé místo si vybojovalo Jana Poláková, Kristýna Potácelová skončila na pěkném pátém místě.
V hlavním závodě na 10 km, který se běžel v rozpálených ulicích městečka Castellarano doběhl Filip Zátopek ve velké konkurenci asi 400 běžců v celkovém pořadí na krásném 26.místě a ve své kategorii skončil na místě 14.místě a Barbora Šestáková skončila v celkovém pořadí žen v elitní desítce a ve své kategorii ji těsně uteklo umístění na stupních vítězů a skončila na čtvrtá.


( ZPĚT | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ | tisk )


FOTOGALERIE: 11.06.2018 - Colline del Secchia – Castellarano

:: zobrazit všechny související články ::

Partneři

 

Národní sportovní agentura

 


 

 


 

Moravskoslezský kraj

 


 

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

 


 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

www.msmt.cz

 


 

Oficiální stránky města Bruntál

Oficiální stránky města Bruntál www.mubruntal.cz

 

Základní informacesídlo
TJ Olympia Bruntál
Zahradní 1, 79201 Bruntál

registrace
zapsán u rejstříkového soudu v Ostravě pod číslem L 12490

číslo účtu
KB Bruntál
35-7112620257/0100

IČO
63024497

kontakt
Předseda TJ - JAN URBAN
mobil: 420/606 840 173
e-mail: cusbruntal@seznam.cz

Kde nás najdete

Rezervace UT3G
Umělá tráva 3G
(Staroměstská ul., Bruntál)Rezervace od 1.1.2024 na:
https://mfksbruntal.reenio.cz

Kontaktní osoba:
Ing. Marek Jelínek
tel.: 737 783 242
email: jelinek@mfksbruntal.cz

Aktuality
13.09.2017:
Financování sportu z České olympijské nadace - Informace pro rodiče
Náhodná fotografie
TJ Olympia - MFK Havířov 4:1 - - 13

zobrazení: 1068
známka: 0

SPORTOVNÍ ODKAZYRegionální sdružení
ČUS Bruntál

www.cusbruntal.czwww.sportbruntal.czwww.fotbaloveturnajezen.
webnode.cz

www.hotelslezan.cz

www.northman.cz©2005 TJ Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení TJ Olympia Bruntál, z.s.

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.