Hlavní stránka
Klubové oddíly
Sportovní akce
Olympia CUP Grand Prix Seniors Večerní běh Bruntálem Běh o vánočního kapra Mez. halový turnaj žáků O přeborníka OFS Atletika v Castellaranu (Itálie) Reprez. ples sportovců
Další sport. aktivity
Bowling Nohejbal Tenis
Oddíl Aktivní senioři
(aktivní do 30.6.2016)
výpis článků
Fotbalové oddíly
(aktivní do 30.6.2014)
Na prvním turnaji sezony stolních tenistů v Praze Veronika Mazalová pátá
vydáno dne 16. 09. 2022 (121x přečteno)

Ve dnech 10.-11.září proběhl v Praze první republikový bodovací turnaj mládeže ve stolním tenisu.
V sobotu mezi sebou soupeřily hráčky kategorie U 19 a v divizi A. Mezi 24 nejlepšími hráčkami byla i naše hráčka Veronika Mazalová, která byla nasazena jako turnajová šestka. Hrálo se v 6- ti skupinách po čtyřech hráčkách systémem každá s každou, přičemž postup do pavouka měly první dvě. Ze skupiny se Veronice podařilo postoupit z prvního místa, i když se jí nepovedl zápas se Zoubkovou z Hradce Králové. Ta hraje potahy se zoubky ( tzv. sendvič) na obou stranách pálky, což je velmi nepříjemné, obzvlášť když Veronika nemá možnost proti " materiálu" trénovat.

V 1. kole si Veronika poradila nečekaně snadno z Peštálovou z Havlíčkova Brodu a vyhrála 3: 0 na sety. V dalším zápase již šlo o medaile. Veronika hrála s Bártovou z Hradce Králové, první 2 sety ji jasně přehrála. Potom ale Bártová začala využívat více útok z bekendové strany se sendvičem a zápas i díky více zkušenostem z extraligy dotáhla do vítězného konce. Veronika se tak umístila na skvělém 5.- 8. místě.  Bártová nakonec celý turnaj vyhrála. Ve čtyřhře s Katkou Ďulákovou z Přerova obsadila Mazalová stéjné 5.- 8 místo.
V neděli 11. 9. se soutěžilo v kategorii U 17. Veronika byla ve skupině nasazená jako dvojka. V minulé sezóně se Veronice v její kategorii příliš nedařilo, proto ona i její trenérka byly rády, že se jí tentikrát podařilo postoupit ze 2. místa. O postup mezi posledních osm svedla Veronika těžký zápas s Holejšovskou z Vlašimi. Ten však prohrála 1: 3 a skončila na 9.- 12. místě. Ve čtyřhře s Ďulákovou vyhrály první zápas, další zápas jim soupeřky skrečovaly, a tak děvčata obsadila 3. místo.  K úspěšnému vstupu do nové sezóny moc blahopřejeme. (KM)( ZPĚT | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ | tisk ):: zobrazit všechny související články ::

Partneři

 

Národní sportovní agentura

 


 

 


 

Moravskoslezský kraj

 


 

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

 


 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

www.msmt.cz

 


 

Oficiální stránky města Bruntál

Oficiální stránky města Bruntál www.mubruntal.cz

 

Základní informacesídlo
TJ Olympia Bruntál
Zahradní 1, 79201 Bruntál

registrace
zapsán u rejstříkového soudu v Ostravě pod číslem L 12490

číslo účtu
KB Bruntál
35-7112620257/0100

IČO
63024497

kontakt
Předseda TJ - JAN URBAN
mobil: 420/606 840 173
e-mail: cusbruntal@seznam.cz

Kde nás najdete

Rezervace UT3G
Rozpis rezervace hřiště umělá tráva 3G
(Staroměstská ul., Bruntál)


(r. 2022)
Aktuality
13.09.2017:
Financování sportu z České olympijské nadace - Informace pro rodiče
Náhodná fotografie
30.11.2018 - 2.12.2018 - 123
foto: František Kučera
zobrazení: 491
známka: 0

SPORTOVNÍ ODKAZY


www.fcsobruntal.cz


Regionální sdružení
ČUS Bruntál

www.cusbruntal.czwww.sportbruntal.czwww.fotbaloveturnajezen.
webnode.cz

www.hotelslezan.czwww.northman.cz©2005 TJ Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení TJ Olympia Bruntál, z.s.

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.