Hlavní stránka
Klubové oddíly
Sportovní akce
Olympia CUP Grand Prix Seniors Večerní běh Bruntálem Běh o vánočního kapra Mez. halový turnaj žáků O přeborníka OFS Atletika v Castellaranu (Itálie) Reprez. ples sportovců
Další sport. aktivity
Bowling Nohejbal Tenis
Oddíl Aktivní senioři
(aktivní do 30.6.2016)
výpis článků
Fotbalové oddíly
(aktivní do 30.6.2014)
Výstavba umělky bez závad
vydáno dne 13. 03. 2010 (4195x přečteno)

Fotbalové hřiště s umělou trávou V TJ Olympia Bruntál proběhla kontrola z MŠMT ČR na hospodaření ze státními prostředky přidělenými TJ Olympia Bruntál na výstavbu umělé trávy třetí generace. Byla provedena kontrola účetnictví, knihy faktur a nákladů ve výši 14.995.000,-Kč a všech zadávacích řízení na výstavbu hřiště s umělou trávou na Staroměstské ulici číslo 4 i samotné stavby.
Závěrečný protokol, který TJ Olympia Bruntál obdržela konstatuje,že veškerá zadávací a výběrová řízení a fakturace proběhla bez závad a kontrolou nebyl zjištěn žádný nedostatek.

„Nevím, kdo kontrolu do našeho klubu poslal, ale dnes už jsem rád, že tady byla, a ukázalo se, že je vše pořádku“, říká předseda TJ Olympia Bruntál Jan Urban. „ Výstavba umělé trávy je pro bruntálskou kopanou obrovským přínosem. Plochu využívají mimo bruntálských fotbalistů i družstva z okolí. Musím ale přiznat, že letošní krutá zima nám dává zabrat s údržbou. Bojím se doslova každého rána zda bude sníh či ne. Není totiž jednoduché o víkendu zajistit přípravu plochy či zrušit rezervace“, dodává Urban. Prosincový vichr nám doslova urval obě střídačky a jejich oprava v zimě je prakticky nemožná. Také jednání s pojišťovnou nebyla jednoduchá. Své dělá i voda a v noci mráz. Musíme to ale zvládnout“. Důležité je i to, že máme obrovské pochopení u Technických služeb Bruntál, a věřím že už bude brzy jaro“, dodal Urban.

Instalace nového trávníku v Bruntále Instalace nového trávníku v Bruntále Instalace nového trávníku v Bruntále Instalace nového trávníku v Bruntále Fotbalové hřiště s umělou trávou Fotbalové hřiště s umělou trávou( ZPĚT | vložil(a): Jan Urban, předseda TJ | tisk ):: zobrazit všechny související články ::

Partneři

 

Národní sportovní agentura

 


 

 


 

Moravskoslezský kraj

 


 

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

 


 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

www.msmt.cz

 


 

Oficiální stránky města Bruntál

Oficiální stránky města Bruntál www.mubruntal.cz

 

Základní informacesídlo
TJ Olympia Bruntál
Zahradní 1, 79201 Bruntál

registrace
zapsán u rejstříkového soudu v Ostravě pod číslem L 12490

číslo účtu
KB Bruntál
35-7112620257/0100

IČO
63024497

kontakt
Předseda TJ - JAN URBAN
mobil: 420/606 840 173
e-mail: cusbruntal@seznam.cz

Kde nás najdete

Rezervace UT3G
Rozpis rezervace hřiště umělá tráva 3G
(Staroměstská ul., Bruntál)


(r. 2022)
Aktuality
13.09.2017:
Financování sportu z České olympijské nadace - Informace pro rodiče
Náhodná fotografie
Olympia vyhrála turnaj ČASPV v bowlingu - 3

zobrazení: 993
známka: 0

SPORTOVNÍ ODKAZY


www.fcsobruntal.cz


Regionální sdružení
ČUS Bruntál

www.cusbruntal.czwww.sportbruntal.czwww.fotbaloveturnajezen.
webnode.cz

www.hotelslezan.cz©2005 TJ Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení TJ Olympia Bruntál, z.s.

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.